top of page

Jonathan Jeffes zajmuje się poradnictwem w dziedzinie ciąży kryzysowej, a także od dwudziestu lat prowadzi grupy terapii poaborcyjnej dla kobiet i mężczyzn.

Jest twórcą i organizatorem kursu Powrót i odnowa, będącego służbą uzdrowienia poaborcyjnego prowadzoną w parafii Św. Trójcy w dzielnicy Brompton w Londynie. W ramach tej posługi udzielono pomocy setkom kobiet i mężczyzn którzy przeszli przez doświadczenie dokonania aborcji. 

 

Regularnie wypowiada się na ten temat zarówno w kościołach jak i na uczelniach teologicznych w Wielkiej Brytanii. Jest autorem dwóch innych pozycji na temat aborcji. Mówi z perspektywy tych kobiet i mężczyzn, którzy sami mają za sobą to doświadczenie. 

Wraz z żoną Francescą mają dwoje dzieci i mieszkają w Brighton. Przez znaczną część swojego życia zawodowego Jonathan był pilotem helikopterów i pracował dla policji i pogotowia ratunkowego. Zainspirowany ideą rozwijanego w branży lotniczej i kosmicznej nowego Systemu Zarzadzania Bezpieczeństwem promuje otwartą postawę w dyskusji na temat aborcji zarówno w kościele jak i w szeroko rozumianej kulturze. 

bottom of page