top of page

Jonathan Jeffes

Co dzieje się po aborcji

Książka opisuje reakcje, doświadczenia i przeżycia ludzi, którzy zdecydowali się na aborcję - napisana w tonie rzeczowej analizy - bez osądzania, piętnowania i nazywania winnych. Pozycja, którą powinien przeczytać każdy - bez względu na poglądy, status społeczny, wiek i stan.

Przeczytaj przedmowę autora:  pobierz plik pdf

Jonathan Jeffes

Nieplanowana Ciąża -
Jak rozmawiać z nastolatkakami?

Krótki poradnik dla rodziców o tym jak rozmawiać ze swoimi nastoletnimi dziećmi na temat ciąży kryzysowej. Pomaga otworzyć kanał komunikacji między rodzicami a dziećmi i sprawić by na przestrzeni całego okresu nastoletniego czuły się bezpieczne i wolne od presji do utrzymywania w tajemnicy ewentualnego (i skrajnie mało wtedy prawdopodobnego) nieplanowanego zajscia w ciążę. 

Powrót i odnowa

podręcznik dla zespołów prowadzacych

Powrót i odnowa to kurs stworzony i realizowany przez chrześcijan dla kobiet i mężczyzn, którzy doświadczają w swoim życiu destrukcyjnych skutków decyzji o aborcji. Podręcznik zawiera wszystko co jest potrzebne do poprowadzenia kursu. Częśc I zawiera wprowadzenie do kursu, zasady na jakich jest zbudowany, wskazówki dla organizatorów i prowadzacych. Część II to opis poszczególnych sesji z punktu widzenia zespołów prowadzacych. Część III zawiera wykłady kursu, które są prezentowane przez jedną z osób prowadzacych w trakcie kazdego spotkania jako wprowadzenie do dyskusji w grupie. Część IV zawiera zadania domowe jakie są rozdawane uczestniczkom. Część V to materiały pomocnicze do kopiowania i rozdawania uczestniczkom w trakcie poszczególnych sesjii. 

w przygotowaniu:

Jonathan Jeffes

Aborcja - Przerwać milczenie w Kościele

Książka mówiąca o problemie aborcji w kościele oraz o tym jak my jako wierzący chrześcijanie możemy odpowiedzieć na ten problem w pokorze, ze współczuciem i ze zrozumieniem oraz zaoferować konkretną pomoc.

bottom of page